Terapia logopedyczna

Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna we Włodawie

Psychoterapia – to - obok farmakoterapii - metoda leczenia zaburzeń psychicznych o podłożu lękowym, depresyjnym, jak również metoda leczenia zaburzeń osobowości. Psychoterapia może być również formą rozwoju osobistego, kiedy obejmuje dziedziny życia emocjonalno-społecznego, które nie wymagają leczenia, a jedynie dla lepszej satysfakcji z życia chcemy je rozwijać, pogłębiać ich rozumienie lub polepszać ich funkcjonowanie.

W psychoterapii bardzo ważna jest relacja klient – psychoterapeuta, gdyż na jakości tego kontaktu zasadza się cały proces zmiany. W poradni taką formą pomocy mogą być objęte nastoletnie dzieci – uczniowie starszych klas szkoły podstawowej oraz uczniowie szkół średnich, którzy zdolni są do refleksji nad sobą i własnym postępowaniem oraz mają motywację do zmiany tego, co nie służy ich ogólnemu dobrostanowi psychofizycznemu. Kwalifikacja na psychoterapię odbywa się po uprzedniej diagnozie sfery poznawczej i emocjonalno-społecznej.

 

Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna we Włodawie

Partyzantów 17
22-200 Włodawa

tel/fax.: 82 572 12 71
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat poradni jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

 

Godziny Pracy

Pracownicy Pedagogiczni:

  • Poniedziałek - od 8.00 do 17.00
  • Wtorek - od 8.00 do 17.00
  • Środa - od 8.00 do 17.00
  • Czwartek - od 8.00 do 17.00
  • Piątek - od 8.00 do 17.00